Publicat 21 Feb 2006 | Expiră 24 Mar 2006

ACCOUNT EXECUTIVE - unul dintre cei mai cunoscuti jucatori din domeniul produselor publicitare promotionale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de minim un an in vanzari business to business
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Experienta in vanzarea si promovarea de produse promotionale constituie un avantaj
- Studii superioare

Descrierea jobului

- Identificarea si abordarea de noi contacte cu scopul de a largi portofoliul de clienti
- Promovarea produselor firmei
- Mentinerea relatiei cu clientii
- Identificarea de noi oportunitati de dezvoltare

Clientul nostru, firma renumita de publicitate, cauta un reprezentat de vanzari pentru a largi portofoliul de clienti.

Advice Resurse Umane este o companie de consultanta in resurse umane specializata in recrutare si servicii complete auxiliare recrutarii. Obiectivul Advice Resurse Umane este de a oferi clientilor nostrii posibilitatea de a alege, in timp util si cu ajutorul informatiilor necesare, persoana pe care acestia o considera cea mai potrivita. Posibilitatile noastre de recrutare cuprind acum Romania si un numar semnificativ de tari aflate pe toate continentele.

Expirat
ACCOUNT EXECUTIVE - unul dintre cei mai cunoscuti jucatori din domeniul produselor publicitare promotionale  -  Advice Resurse Umane