Publicat 11 Sep 2008 | Reactualizat 10 Oct 2008 | Expiră 12 Oct 2008

Account Executive - telesales

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare sau studenti in anii terminali, cu disponibilitate full-time
Minim 1 an de experienta in vanzari, telesales sau telemarketing;
Limba engleza, cel putin nivel mediu;
Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale;
Ambitie, orientarea spre rezultate imediate (transpuse inclusiv in plan financiar) si capacitate de automotivare;
Gandire logica, structurata, usurinta in a invata noi cunostinte de factura tehnica;
Spontaneitate, atitudine proactiva si pozitiva.

Descrierea jobului

Contactarea prin telefon a clientilor gestionati in vederea furnizarii de informatii despre produsele promovate de companie, preturile practicate, ofertele promotionale;
Vanzari la telefon catre clientii alocati;
Obtinerea de comenzi de la clientii contactati si procesarea acestora;
Mentinerea si actualizarea bazei de date a clientilor pe care ii gestioneaza;
Procesarea reclamatiilor facute de clienti.
Compania ofera pachet salarial atractiv, oportunitati de dezvoltare, un mediu de lucru profesional, training-uri orientate pe dezvoltarea de abilitati specifice activitatii.

Denovo Medical este o companie cu acoperire nationala, ce distribuie produse si echipamente pentru cabinetele stomatologice si laboratoarele de tehnica dentara avand in portofoliu cei mai importanti furnizori din domeniu.

Expirat
Account Executive - telesales  -  DENOVO MEDICAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles