Publicat 15 Ian 2007 | Reactualizat 13 Feb 2007 | Expiră 15 Feb 2007

Account executive, sales representant

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Preferam persoane cu experienta de angajat sau liber intreprinzator
- Domiciliul stabil in Constanta

Descrierea jobului

- identificarea si contactarea potentialilor clienti
- mentine si dezvolta relatiile cu clientii
- indeplineste obiectivele stabilite cu managerul;
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe de vanzari tinere si dinamice.
- promovarea continua si prezentarea serviciilor companiei
- venituri atractive in functie de realizari;
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul firmei
-mediu de lucru profesional
-management experimentat

Descrierea companiei

Proiecte noi pentru Constanta

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Account executive, sales representant  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles