Publicat 03 Iun 2008 | Reactualizat 02 Iul 2008 | Expiră 04 Iul 2008

Account Executive/Reprezentant vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare
-Experienţă în vânzări de servicii
-Capacitate de mobilizare, iniţiativă şi inovaţie
-Foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare interpersonală
-Abilităţi de lucru în echipă, dar şi de organizare eficientă a activităţii individuale
-Atitudine proactivă, orientare către rezultate şi performanţă
-Cunoaşterea limbii engleze prezinta un avantaj;

Descrierea jobului

-Aplicarea de tactici pentru prospectarea continuă a pieţei în căutarea de noi clienţi şi în vederea extinderii portofoliului
-Negocierea, cu prospecţii şi clienţii, a condiţiilor tehnice şi comerciale ale contractului
-Menţinerea unui standard înalt al prezenţei Economic Dial pe piaţă, transformarea relaţiei de vânzări într-un parteneriat comercial pe termen lung
-Atingerea şi/sau depăşirea target-urilor stabilite

Descrierea companiei

www.economicdial.ro

Expirat
Account Executive/Reprezentant vanzari  -  Economic Dial - Telecomunicatii