Publicat 06 Aug 2008 | Expiră 06 Sep 2008

Account executive - magazin IT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare, prezentare si negociere
Orientat pe rezultate
Atitudine proactiva, adaptabil, cu spirit de echipa
Cunostinte PC

Descrierea jobului

Experienta in domeniul vanzarilor
Promovarea produselor si serviciilor oferite de companie
Participarea activa la realizarea obiectivelor calitative si cantitative ale intregii echipe a magazinului cat si la atingerea target-ului de vanzari

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara
Posibilitati de promovare in cadrul companiei

Lider in comercializarea consumabilelor pentru imprimante si copiatoare, PRODUCTON este in prezent o companie cu peste 500 de distribuitori.

Expirat
Account executive - magazin IT  -  SC PRODUCTON SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles