Publicat 13 Apr 2007 | Reactualizat 22 Apr 2007 | Expiră 25 Apr 2007

ACCOUNT EXECUTIVE- FIRMA DE PUBLICITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal are:
- studii superioare finalizate- CERINTA OBLIGATORIE (marketing- constituie avantaj);
- cunostinte foarte bune de utilizare PC;
- experienta pe un post similar, MINIM 6 luni- CERINTA OBLIGATORIE;
- permis de conducere auto, categoria B;
- capacitati de comunicare foarte dezvoltate;
- gandire analitica foarte dezvoltata.

Descrierea jobului

Persoanele selectate vor fi responsabile cu:
- elaborarea strategiei de vanzari si promovare;
- stabilirea listelor cu clientii potentiali;
- contactarea telefonica aclientilor si stabilirea intalnirilor cu acestia;
- elaborarea unui contract- report;
- stabilirea resurselor de baze de date ce sunt necesare intr-un proiect;
- coordonarea colaboratorilor.

Vom oferi:
- salariu fix in primele 2 luni de la angajare si traininguri de specialitate;
- salariu fix + comision din proiectele finalizate, incepand cu a 3-a luna de la angajare;
- laptop;
- masina de serviciu (folosita doar in timpul programului)
- posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute firme din domeniul publicitatii si al vanzari de baze de date in publicitate.

Expirat
ACCOUNT EXECUTIVE- FIRMA DE PUBLICITATE  -  SKILL TRAINING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles