Publicat 15 Ian 2008 | Reactualizat 13 Feb 2008 | Expiră 15 Feb 2008

Account Executive Construcţii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Cunoştinţe de management şi finanţe
-Operare PC:Word, Excel, Windows, Internet
-Responsabil, dinamic
-Abilităţi de comunicare verbala şi scrisă excelente
-Abilitatea de a învaţa repede
-Abilităţi organizatorice şi de comunicare
-Cunoştinţe minime în domeniul construcţiilor

Descrierea jobului

Crearea şi abdatarea fişelor de clienţi
Informarea clienţilor asupra schimbărilor apărute n cadrul priectelor CRE
Implementarea strategiei de customer care
Evidenţa şi arhivarea contractelor de predare – cumpărare
Redactarea contractelor de cumpărare-vnzare
Menţinerea legaturi cu furnizori ce intră n responsabilitatea Directorului Comercial

Grup de companii cu acţionariat român-american-olandez de investiţii şi dezvoltare imobiliară, specializaţi în construcţia de ansambluri rezidenţiale de case şi managementul investiţiilor imobiliare.

Expirat
Account Executive Construcţii  -  TRUSTUL CRE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles