Publicat 15 Mar 2008 | Reactualizat 13 Apr 2008 | Expiră 15 Apr 2008

account executiv

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

absolvent Marketing
cunostinte de advertising/ marketing avansate
implicat
ambitios
perseverent
dinamic

Descrierea jobului

gestioanarea unor conturi existente in firma
identificarea, initierea si dezvoltarea de noi parteneriate
intelegerea nevoilor clientului si realizarea de bugete pentru acesta
responsilitatea de a se implica activ alaturi de celelalte departamente din firma

Descrierea companiei

www.serimage.ro

Expirat
account executiv  -  SERIMAGE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles