Publicat 18 Sep 2007 | Reactualizat 17 Oct 2007 | Expiră 19 Oct 2007

Account Director

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim 5 ani intr-o agentie de publicitate sau /si la client in departamentul de marketing si comunicare.
Candidatul trebuie sa fi lucrat pentru conturi de creatie mari din categoria: servicii (telecom, banci) si FMCG.
Candidatul trebuie sa fie serios, energic si sa aiba o atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Candidatul va fi responsabil pentru managementul de cont , acesta implicand mai multe etape precum:
- luarea si intelegerea briefului de la client
- efectuarea briefului si briefing-ului de creatie, media si btl
- organizarea sesiunilor interne de brainstorming cu departamentele de strategie, creatie, media si btl
- dezvoltarea strategiei de comunicare si a prezentarii conceptelor de creatie/btl/media impreuna cu echipa
- sustinerea si vanzarea strategiei de comunicare la client
- intelegerea si efectuarea bugetelor
Beneficiile oferite:
- posibilitatea de-a lucra intr-un mediu prietenos si transparent
- posibilitatea de-a lucra pe unul dintre cele mai mari conturi de pe piata de publicitate
- pachet salarial atractiv, salariu declarat pe cartea de munca

Cohn&Jansen | Ahsley&Holmes face parte din cel mare grup regional - Ashley Worldgroup SEE si anul trecut a avut cea mai dinamica crestere de pe piata.

Expirat
Account Director  -  Cohn&Jansen | Ashley&Holmes

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles