Publicat 30 Mai 2007 | Reactualizat 27 Iul 2007 | Expiră 29 Iul 2007

Account Director

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana echilibrata, cu personalitate, deschisa, comunicativa;
Abilitati de negociere;
Capacitate de structurare si prioritizare;
Capacitate de decizie in conditii de stress;
Viziune strategica si grija pentru detaliu;
Open minded;
Vointa de imbunatatire permanenta a calitatilor profesionale si umane

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Intretinerea unei relatii strategice puternica cu clientul la toate nivelele organizatiei;
Conduce echipa cu responsabilitate pentru optimizarea veniturilor, a profitului si a utilizarii resurselor;
Actioneaza ca si consilier profesional pentru membrii echipei sale;
Dezvolta strategii de comunicare pentru clientii agentiei;
Identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de bussines atat printre clientii existenti cat si in afara bazei de clienti a agentiei;
Implicarea in proiecte pentru clientii sai, atat in activitatea de zi cu zi, cat si prin interpretarea si dezvoltarea de recomandari si propuneri;
Contribuie la intocmirea programelor de training si la imbunatatirea activitatilor echipei.
Beneficii:
Salariu atractiv si sistem de bonusare in functie de rezultate.

QB Promotion este o agentie de publicitate cu activitate la nivel national
Clienti principali: Coca-Cola, Cegis, Carrefour, Masterfoods, Brau Union, Wizrom

Expirat
Account Director  -  QB Promotion