Publicat 09 Ian 2008 | Reactualizat 07 Feb 2008 | Expiră 09 Ian 2008

Account Director / Account Manager / Account Executive

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta
Portofoliu de clienti
Seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilitatile se vor discuta la interviu.
Recompensa financiara exceptionala.

Descrierea companiei

agentie de publicitate

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Account Director / Account Manager / Account Executive  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles