Publicat 12 Nov 2008 | Reactualizat 10 Dec 2008 | Expiră 13 Dec 2008

Account Development Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- minimum 2 ani experienta intr-o pozitie similara
- cunostinte de utilizare a calculatorului (Word, Excel, Power Point);
- cunostinte bune de limba engleza;
- excelente abilitati comunicare si orientare catre client
- bune abilitati de negociere;
- rezistenta la stress;
- spirit de echipa;
- spontaneitate, flexibilitate, atitudine proactiva

Descrierea jobului

- dezvolta portofoliul sau de abonati, prin vanzarea de servicii medicale suplimentare catre companiile-client din portofoliul sau
- mentine si dezvolta relatia cu persoanele cheie din cadrul companiilor client (call-uri si intalniri periodice), ca unica persoana de contact
- renegociaza prelungirea sau upgradarea contractelor
- informeaza clientii despre modificarile intervenite in companie, privind servicile Medicover
- preia toate solicitarile (scrise sau verbale) de la companiile client si ofera feed-back
- preia reclamatiile de la companiile client si le transmite spre rezolvare
- propune masuri (actiuni) pentru retentia clientilor existenti; urmareste imlpementarea acestora

Medicover este o companie suedeză de asistenţă medicală ce s-a detaşat pe piaţa serviciilor medicale private prin modalitatea unică de management al stării de sănătate a abonaţilor săi pe baza sistemului “medic personal” şi a prevenirii bolilor grave prin controale periodice.

n Romnia, Medicover deţine 22 centre medicale proprii: 4 in Bucureşti, cate unul in Cluj, Constanţa, Iaşi, Focşani şi Timişoara si 13 la sediul unor companii client şi, de asemenea, 55 clinici medicale afiliate la nivel naţional, menţinnd starea de sănătate a peste 61.000 de abonaţi, urmand ca pana in toamna sa ne extindem cu doua noi centre medicale.

Indiferent de profesie, de zona n care urmează să-şi desfăşoare activitatea sau de locul pe care l ocupă n structura organizaţională, candidatul ideal are abilitaţi şi cunoştinţe specifice poziţiei pentru care aplică, este pasionat de calitate, are o atitudine proactivă, se adaptează sau chiar provoacă şi susţine schimbarea, este o persoana integra, cştignd ncrederea celor din jur, are capacitatea de a lucra şi de a-i mobiliza pe ceilalţi să lucreze n echipă.

Expirat
Account Development Manager  -  Medicover srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles