Publicat 13 Sep 2007 | Reactualizat 12 Oct 2007 | Expiră 14 Oct 2007

accoun manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare (turism sau geografie reprezinta un avataj)
- exprienta in vanzari (minim 2 ani)
- disponibilitate de a calatorii in strainatate

Descrierea jobului

- sa promoveze si sa prezinte serviciile companiei
- sa asiste clientii in alegerea destinatiilor si serviciilor dorite
- sa incheie si sa urmareasca contractele cu clientii
- sa insoteasca grupurile in excursiile realizate
- sa asigure realizarea in bune conditii a programelor.

InDreams organizeaza programe incentive, de motivare si integrare. Suntem specializati pe activitati incentive pentru clientii nostri care acorda o atentie deosebita clientilor sau distribuitorilor importanti sau celor mai buni membri ai companiei lor.
Serviciile noastre includ dezvoltarea unor programe de motivare si loializare cumunicate sub forma unei scheme catre grupul de oameni selecati, culminand cu o excursie ca o recompensa pentru atingerea obiectivelor definite in schema.

Expirat
accoun manager  -  Indreams Romania