Publicat 26 Feb 2008 | Reactualizat 26 Mar 2008 | Expiră 28 Mar 2008

ACCESS SPECIALIST- SIBIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- University degree in IT field or student in the last year;
- Very good MS Access knowledge;
- Good Macro Programming and VBA for Excel and Access;
- Very good English knowledge.

Descrierea jobului

Our client is a multinational company active in automotive field. For their office in Sibiu we are searching for an Access Specialist.
Main responsibilities:
- Analyze data and understand complex data structures and relations;
- Develop data structure;
- Doing quarries according to the demand.

OUR OFFER IS:
- Very good salary package;
- Opportunity to grow inside a multinational company.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.

Expirat
ACCESS SPECIALIST- SIBIU  -  SC TRENKWALDER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles