Publicat 26 Apr 2007 | Reactualizat 25 Mai 2007 | Expiră 27 Mai 2007

Absolventi - limba spaniola

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Limba spaniola nivel avansat: scris si vorbit;
- Cunostinte de limba engleza constituie avantaj;
- Abilitati operare PC nivel avansat (MSOffice, Internet, Outlook)

Aptitudini personale:

Exprimare clara si sintetica: limbajul utilizat trebuie sa fie simplu si inteligibil.

Descrierea jobului

Adecco Romania recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala din industria auto, persoane vorbitoare de limba spaniola care doresc sa activeze si sa-si dezvolte cariera intr-un domeniu dinamic si nou pe piata muncii din tara noastra.

Principala misiune consta in acordarea de suport filialelor din Europa pentru gestiunea cererilor de rambursare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- lucrul intr-o companie multinationala;
- training specific activitatii;
- pachet de relocare in primele 6 luni;

Expirat
Absolventi - limba spaniola  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles