Publicat 29 Iun 2005 | Expiră 30 Iul 2005

absolventi domeniu electric/automatizari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de proaspeti absolventi ai facultatii pentru lucrul in afara tarii .
Poti fi din orice colt al tarii sau chiar din afara Romaniei.

Descrierea jobului

Nu este necesara o experienta initiala.
Se va lucra in centrale electrice,combinate chimice/petrochimice in domeniul automatizarii.
Un training initial in tara si strainatate va preceda inceperea activitatii.
O perioada de proba va trebui satisfacuta.
Pe langa engleza vom aprecia cunostintele de limba italiana.

Descrierea companiei

Numele nostru este Control Engineering.
Colaboram cu o firma de renume in domeniul automatizarii - ABB.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la
control4engineering@yahoo.com.au(Bogdan M.)

Relatii suplimentare se pot obtine la :
Tel. RDS : 0341 402156,
Mobile : 0723 549023.

Expirat
absolventi domeniu electric/automatizari  -  Control Engineering

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles