Publicat 16 Iun 2008 | Reactualizat 16 Iul 2008 | Expiră 17 Iul 2008

ABSOLVENTI CONSTRUCTII NAVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• cunoscator de limba engleza
• cunoscator AUTOCAD
• apt din punct de vedere medical

DOCUMENTE NECESARE (IN COPIE):
• curriculum vitae
• act calificare
• act de identitate

Descrierea jobului

• Salariul de incadrare : minim 1.600 RON
• Plata dubla ore suplimentare
• Tichete masa la valoare maxima;
• Prima de Pasti si de Craciun;
• Transport gratuit la si de la locul de munca;
• Cazare si masa contra cost.

Relatii la : telefon 0730.020.922 ; 0727.661.628
Fax : 0241/756060
E-mail : carmen.szabo@dmhi.ct.ro sau cariere@dmhi.ct.ro

Expirat
ABSOLVENTI CONSTRUCTII NAVE  -  Daewoo Mangalia Heavy Industries- Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles