Publicat 30 Oct 2007 | Reactualizat 29 Nov 2007 | Expiră 30 Oct 2007

Absolventi constructii nave pentru Divizia Proiectare si absolventi constructii civile pentru Divizia Maintenance (Compartiment Investitii)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CRITERII DE ANGAJARE :
• cunoscator de limba engleza
• conuscator AUTOCAD
• apt din punct de vedere medical

DOCUMENTE NECESARE (IN COPIE):
• curriculum vitae
• act calificare
• act de identitate

Descrierea jobului

• Salariul de incadrare : minim 1.300 RON
• Plata dubla ore suplimentare
• Spor conditii munca;
• Tichete masa la valoare maxima;
• Prima de Pasti si de Craciun;
• Transport gratuit la si de la locul de munca;
• Cazare si masa contra cost.

Relatii la : telefon 0730.020.922 ; 0727.661.628
Fax : 0241/756060
E-mail : cariere@dmhi.ct.ro

Expirat
Absolventi constructii nave pentru Divizia Proiectare si absolventi constructii civile pentru Divizia Maintenance (Compartiment Investitii)  -  Daewoo Mangalia Heavy Industries- Romania