Publicat 08 Dec 2006 | Expiră 08 Ian 2007

Absolventi ai facultatilor tehnice, practicanti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tocmai v-aţi terminat studiile sau o veţi face în scurt timp. Vorbiţi limba germană sau engleză şi sunteţi dispuşi să nu faceţi pauză între învăţătură ci să vă calificaţi mai departe în meserie. Aţi terminat una din direcţiile profesionale sau specializările, pe care le enumerăm mai jos:/

Descrierea jobului

Facultatea de Arhitectura si Constructii

Facultatea de Arte Vizuale

Facultatea de Inginerie Electrica si Tehnologia Informatiei

Facultatea de Energetica

Facultatea de Inginerie Manageriala si Tehnologica

Facultatea de Litere

Facultatea de Protectia Mediului

Facultatea de Stiinte

Facultatea de Stiinte Economice

Facultatea de Stiinte Juridice

Facultatea de Stiinte Politice si Stiintele Comunicarii

Facultatea de Stiinte Socio-Umane

- Grup de firme care produc si comercializeaza materiale de constructii

Expirat
Absolventi ai facultatilor tehnice, practicanti  -  SIMCOR GRUP