Publicat 26 Mai 2008 | Reactualizat 24 Iun 2008 | Expiră 26 Iun 2008

Absolventi ai Facultãtii de energeticã si electrotehnicã(baieti si fete) promotia 2007-2008; Ingineri ,subingineri,maistri specialitatea energeticã,electrotehnicã cu experientã;inginer ,subinginer,tehnician sau maistru cu experientã pentru activita

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta in domeniul energetic

Descrierea jobului

seriozitate si dorinta de munca

Descrierea companiei

lucrari domeniu energetic in toata tara

Expirat
Absolventi ai Facultãtii de energeticã si electrotehnicã(baieti si fete) promotia 2007-2008; Ingineri ,subingineri,maistri specialitatea energeticã,electrotehnicã cu experientã;inginer ,subinginer,tehnician sau maistru cu experientã pentru activita  -  Sucursala Electromontaj Constanta

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles