Publicat 08 Oct 2007 | Expiră 08 Nov 2007

ABSOLVENTA LICEU ECONOMIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* absolventa studii medii economice;
* cunostinte operare calculator (word, excel)

Descrierea jobului

* Verificare documente de insotire a marfii
* Introducere date in calculator

Se ofera:
* salariu
* tichete de masa
* posibilitatea dezvoltarii profesionale prin desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe experimentate

S.C. REMAT BUCURESTI SUD S.A. este o societate cu capital privat ce activeaza in domeniul recuperarii materialelor reciclabile, ocupand un loc important pe aceasta piata. Evolutia cifrei de afaceri si a numarului de salariati ne indreptateste sa credem ca pozitia societatii noastre va continua sa se consolideze in domeniul in care activam. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator, intr-un colectiv tanar care te va sprijini pentru a obtine rezultate foarte bune. Trimite-ne scrisoarea de intentie si CV-ul!

Expirat
ABSOLVENTA LICEU ECONOMIC  -  S.C. Remat Bucuresti Sud S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles