Publicat 31 Mai 2007 | Reactualizat 01 Iul 2007 | Expiră 01 Iul 2007

Absolvent promotia 2007 - Instalatii, Mecanica, Electrotehnica

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al facultatii de instalatii, mecanica sau electrotehnica, promotia 2007. Avand domiciliul in Campul Lung sau Vatra Dornei, judetul Suceava si posesor carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Sef punct de lucru Vatra Dornei si Campul Lung, judetul Suceava.
Preluare comenzi, urmarirea bunului mers al lucrarilor, dezvoltarea spiritului de echipa in cadrul firmei.
Salar motivant in functie de rezultatele financiare.

Instalatii in contructii ( gaz, sanitare, apa, incalzire, climatizare, electrice)

Expirat
Absolvent promotia 2007 - Instalatii, Mecanica, Electrotehnica  -  CONRAN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles