Publicat 29 Sep 2007 | Reactualizat 28 Oct 2007 | Expiră 30 Oct 2007

absolvent liceu sau scoala de arte si meserii in vederea calificarii ca muncitor electronist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanar cu dorinta de a invata o meserie frumoasa, dotat cu rabdare si manualitate. Gata sa-si ajute colegii si pregatit sa primeasca la randul lui ajutor si indrumare.

Descrierea jobului

Calificarea in meseria de muncitor electronist cu perspectiva de a urca nivelul calificarii. Activitatea desfasurata intr-un mediu prietenos in domenii de inalta tehnologie.

AMI Technics desfasoara activitati pe trei paliere: service si intretinere echipamente de automatizari, proiectare echipamente electronice pentru comapnii din strainatate (Germania, Franta si Italia) si productie de aparate si echipamente electronice pentru automatizari, avand beneficiari din tara si strainatate.

Expirat
absolvent liceu sau scoala de arte si meserii in vederea calificarii ca muncitor electronist  -  AMI Technics s.r.l.