Publicat 21 Mar 2007 | Reactualizat 18 Apr 2007 | Expiră 21 Apr 2007

absolvent / inginer Topograf, Geodez, CFDP, Constructii Civile

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent constructii civile, geodezie, CFDP
- Cunostinte si/sau experienta in utilizarea aparatelor topografice de specialitate (Leica, Sokkia, Nivela, Total Station, preferabil inclusiv GPS)
- experienta sau dorinta de a capata experienta in urmarirea si conducerea lucrarilor pe santier/ sau intr-un birou de ofertare, devize, proiectare in special Cai Ferate, drumuri, constructii civile
- Cunostiinte de limba engleza (de dorit)
- Utilizare computer : Office si Autocad , software de specialitate (ARD, Civil 3D, MX, SDR, de dorit)
- Disponibilitate pentru deplasari
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Teamplayer

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

• Studiaza proiectul de executie
• Raporteaza Managerului de proiect
• Masoara, Proiecteaza, Traseaza si coordoneaza lucrarea, in special constructii cai ferate, drumuri si constructii civile
• Elaboreaza planuri topografice
• Masoara si calculeaza terasamentele
• Asigura calitatea lucarilor executate
• Culege informatii de pe teren si birou, le organizeaza aplica si modifica datele dupa necesitati cu ajutorul sofwarelor de specialitate
• Elaboreaza proiectele de specialitate
• Colaboreaza cu toti membrii echipei de proiect si cu alti membri ai departamentului tehnic
• Colaboreaza cu proiectantii si cu autoritatile in domeniu pentru a rezolva orice problema in timp util
• Colaboreaza cu dirigintele de specialitate si urmareste intocmirea tuturor documentelor privitoare la executie cerute de legislatia in vigoare
• Participa la sedintele de santier si birou.

Beneficii :

• Lucru in echipa intr-un mediu tanar
• Training
• Loc de munca stabil de perspectiva
• Renumeratie conform experienta dobandita si realizari

Descrierea companiei

www.structuralcons.ro

Expirat
absolvent / inginer Topograf, Geodez, CFDP, Constructii Civile  -  StructuralCons

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles