Publicat 08 Feb 2007 | Reactualizat 09 Mar 2007 | Expiră 11 Mar 2007

Absolvent Facultatea de Electronica si Telecomunicatii sau Facultatea de Electrotehnica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent sau student an terminal la Facultatea de Electronica si Telecomunicatii sau Facultatea de Electrotehnica
- cunostinte de PC-Network
- cunostinte despre arhitectura si principiile GSM si 3G
- cunostinte medii de limba engleza
- detinerea permisului de conducere cat.B constituie un avantaj

Descrierea jobului

- participa direct la operatiunile de instalare si punere in functiune a echipamentelor, raspunde de calitatea lucrarilor
- configureaza software echipamente de telecomunicatii radio si GSM
- pachet salarial motivant
- mediu de lucru bazat pe competenta cu posibilitati de promovare
- deplasari in strainatate pentru proiecte cu un pachet salarial corespunzator
-training-uri si certificari

MIRA Telecom este o companie care activeaza in domeniul telecomunicatiilor, cu peste 140 de angajati, cu sediul central in Bucuresti si 4 filiale in Bacau, Brasov, Cluj Napoca si Craiova. Principalii clienti sunt operatori de telefonie mobila din tara si strainatate, institutii guvernamentale din Romania, pentru care oferim solutii la cheie care includ proiectare radio, achizitii si constructii civile pentru site-uri, instalare, integrare, comissioning si mentenanta.
MIRA Telecom ofera un mediu de lucru performant, unde sunt promovate valoarea si inovatia, creand conditii de dezvoltare personala si profesionala. Angajatii participa atat la traininguri pentru dezvoltarea abilitatilor manageriale, cat si la cursuri tehnice de specializare organizate de operatori de telefonie mobila sau de producatori de echipamente.

Expirat
Absolvent Facultatea de Electronica si Telecomunicatii sau Facultatea de Electrotehnica  -  Mira Telecom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles