Publicat 13 Ian 2005 | Reactualizat 16 Iun 2005 | Expiră 12 Iul 2005

Absolvent Cotech pentru Reteaua Renault-Nissan

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Franceza - nivel avansat (scris, citit, vorbit), Engleza reprezinta un avantaj;
Absolvirea cursului Cotech;
Cunostinte amanuntite ale partii tehnice, mecanice a masinii pentru a putea rezolva probleme tehnice prin telefon;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Capacitate de invatare;
Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru "Automobile Dacia - Groupe Renault" avem in acest moment deschisa pozitia de "Absolvent Cotech pentru Reteaua Renault-Nissan":

Responsabilitati:
Consilierea tehnica a retelei de dealeri Renault-Nissan;
Consultanta coordonatorilor tehnici de retea Renault/Nissan pentru diagnosticarea originii incidentelor pentru a permite repararea vehiculelor urmand criteriile de calitate ale constructorului la pretul corespunzator;
Acordarea de aprobari tehnice si financiare pentru interventile definite de constructori in 24 de ore;
Participarea la intalniri cu dealerii, oferirea de sugestii, optimizarea documentatiei tehnice.

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.

Expirat
Absolvent Cotech pentru Reteaua Renault-Nissan  -  LUGERA& MAKLER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles