Publicat 13 Dec 2007 | Reactualizat 11 Ian 2008 | Expiră 13 Ian 2008

Absolvent ASE - Bucharest Office

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calificari necesare:
Absolvent (a) a unei facultati cu profil economic (avantaj - Inginerie Economica)

Competente:

Cunostinte bune de utilizare calculator (Word, Excel). Cunoasterea Acces constituie un avantaj.
Rapiditate in utilizarea calculatorului.
Cunostinte de contabilitate primara.
Cunoasterea limbii Engleze la un nivel mediu (vorbit, scris, citit)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Activitatea se va desfasura la sediul companiei din Bucuresti, program normal de lucru ( 8 ore/zi).
Activitati de contabilitate primara si analize financiare pentru departamentul de Mentenanta. Analiza informatiilor continute de bazele de date ale departamentului si clasificarea lor dupa criteriile stabilite procedural

Nu este obligatorie experienta in domeniu.
Compania va asigura trainingul la locul de munca

Emirom Grup SA is an international human resources recruiting and engineering company since 2000 with the authorization of the Romanian Ministry of Labour (N 49/2001 from 07/09/2001).
Emirom Address: No. 26-28 Stirbei Voda Street, Bucharest - 1, Romania
Phones: 312 93 34, 312 93 44, 312 93 53
Fax: 312 93 82
E-mail: hr@emirom.ro
Web: www.emirom.ro

Expirat
Absolvent ASE - Bucharest Office  -  Emirom Grup S. A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles