Publicat 30 Mar 2006 | Reactualizat 02 Apr 2006 | Expiră 30 Apr 2006

ABSOLVENŢI INGINERIE BRASOV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Christopher Martin International recruteaza pentru clientul sau STABILUS lider mondial n producţia de arcuri cu gaz şi amortizoare hidraulice pentru industria auto.

CERINTE:
•Absolvent Facultatea de Tehnica
•Cunoştinţe despre metoda analizei elementelor finite
•Bune cunoştinţe PC, obligatoriu cunoştinţe CAD (CATIA, Unigraphics)
•Limba engleză sau germană conversaţional
•Disponibilitate pentru training n Germania

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
•Dezvoltă produse, efectuează teste şi evaluări de teste n colaborare cu Stabilus Germania
•Efectuează şi evaluează teste de durabilitate
•Redactează rapoarte şi documentaţia n urma testelor efectuate
•nregistrează date n sistemul IMDS

OFERTA FIRMEI:
Se ofera conditii de lucru moderne, training cu specialisti din Germania, lucru cu echipament automatizat, transport asigurat

Detalii la telefon: 0721 290 998 (de luni pn vineri, ntre 09.30 – 17.30).
V rugm trimiteti CV (mentionati postul pentru care aplicati) la fax: 0268 421149
sau la e-mail: resurseumane@cmart.ro.
Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Expirat
ABSOLVENŢI INGINERIE BRASOV  -  CHRISTOPHER MARTIN INTERNATIONAL