Publicat 01 Feb 2008 | Reactualizat 02 Mar 2008 | Expiră 03 Mar 2008

3D Artist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica si creativa, perfectionista, cu simt artistic pronuntat, dornica de a se afirma la nivel international.

Sociabil, responsabil, cu simt dezvoltat al umorului, increzator, foarte curios si motivat.

Descrierea jobului

Pachet software: 3DStudio MAX / Maya / XSi.

- cunostinte solide de rigging, skining, motion capture si motion builder;
- producerea unor animatii key frame realistice (personaje, obiecte, scene);
- abilitate de a oferi animatiei un stil potrivit cerintelor;
- creativitatea si cunostintele bune de iluminare si rendering specifice pachetelor software mai sus mentionate.

Se lucreaza intr-o echipa internationala, cu proiecte multimedia atractive.
Se ofera mediu de lucru modern
Pachet salarial complet si complex

Mapa cu lucrari obligatorie.

Dezvoltator de produse si solutii multimedia pentru device-uri mobile.

Membra a grupului Genera Mobile Solutions SA

Expirat
3D Artist  -  Mobility Games SRL