Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

3500 Ron -Sofer profesionist cat. C

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa poata dovedii experienta profesionala de minim 1 an.
Se cere:
-Permis de conducere categoria C
-Atestat profesional de transport marfa
-Atestat ADR constituie un avantaj
-Card Tahograf
-Cazier judiciar

Descrierea jobului

Efectuarea transporturilor pe rute interne si internationale in conformitate cu legislatia in viguare.
Se conduce doar la program,camioane intretinute si curate,salariul la timp.
Pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu cu succes se acorda bonusuri si premii lunare.

Companie de transport marfa intern si international cu sediul in Timisoara cu o vechime de 16 ani in Logistica.

Expirat
3500 Ron -Sofer profesionist cat. C  -  SC Arhilog Control SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles