Publicat 06 Mar 2020 | Reactualizat 27 Mar 2020 | Expiră 05 Apr 2020

Торговый представитель/Reprezentant Vanzari (Chisinau)

1 post

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Studii medii/superioare
- Preferabil minim 1 an experiență în vanzari FMCG
- Utilizator mediu de MS Office – Excel
- Limba rusa, limba romana
- Permis auto cat. B

Competențe comportamentale:
- Gândire antreprenorială și comercială
- Persusiune și influențare
- Adaptare și gestionarea presiunilor

Идеальный кандидат

- Образование средние/высшее
- Опыт работы минимум 1 год в продажах FMCG
- Пользователь ПК (MS Office- Excel)
- Русский язык, румынский язык, (гагаузкий язык желателен).
- Водительское удостоверение категории Б.

Навыки и характеристики:
- Предпринимательское мышление
- Способность убеждать и влиять
- Способность адаптироваться и быть убедительным

Descrierea jobului

Scopul Postului:
- Contribuie la realizarea obiectivelor lunare, la nivelul zonei alocate. Acţionează prin contractari noi, plasari noi, implementarea actiunilor specifice de piață, de marketing și trade-marketing.

Responsabilități:
- Implementarea promoțiilor de trade marketing și marketing in piață
- Creșterea distribuției în zona alocată
- Propuneri și plasări de vitrine și POSM-uri în piață
- Implementarea standardelor de execuție în piață
- Menținerea relațiilor cu clienții si partenerii

Цели поста:
-Учавствует в реализации ежемесячных продаж, в зоне ответственности. Действует в рамках заключения новых договоров, внедрение рыночных и маркетинговых активностей.

Ответственность:
-Притворяет в жизнь, планы и задачи по продажам и маркетингу
-Увеличивает дистрибюцию в ввереной територии
-Предлагает размещение оборудования и дргих ПОСМ материалов в территории
- Устанавливает стандарты и следит за выполнением их в территории
- Поддерживает отношения с клиентами и партнерами

Compania noastră, BERGENBIER S.A., parte a Grupului Molson Coors Europa, produce și comercializează bere pe piața românească din anul 1994, având aproximativ 700 de angajați, o rețea de distribuție națională și cea mai modernă fabrică producătoare de bere din cadrul grupului MCE, la Ploiești, cu un sistem avansat de management al calității, al securității în muncă și al mediului. Brandurile noastre, Bergenbier, Noroc, Staropramen, Beck’s, Stella Artois, Lowenbrau, Leffe, Corona, Hoegaarden, Blue Moon, Franciscan Well si Doom Bar reprezintă tot ceea ce suntem și ne definesc în tot ceea ce facem pentru consumatorii noștri.

Ce oferim? Dezvoltare profesională; oportunitatea promovării; siguranța unui parteneriat pe termen lung.

Торговый представитель/Reprezentant Vanzari (Chisinau)  -  Bergenbier S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles