de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Șofer distributie Germania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• permis de conducere clasa B și C1 / C1E (camion până la 7,5 t) plus atestatele aferente conform legii
• Fără teamă de contact cu echipamentele tehnice moderne de lucru
• Mod de lucru de încredere, independent și responsabil
•Bune abilități de limbă germană (vorbiți și înțelegeți) reprezinta un avantaj
• Reziliență, flexibilitate, responsabilitate și spirit de echipă
• Aspect și aspect bine îngrijite

Oferim

• O pregătire minuțioasă
• O remunerare adecvată
• O atmosferă plăcută de lucru într-o echipă puternic motivată
• Un loc de muncă sigur într-o companie orientată către succes

Descrierea jobului

• Furnizarea clienților cu portofoliul nostru de produse
• Încărcarea și descărcarea vehiculului
• Întreținerea și îngrijirea vehiculului, precum și examinarea stării de siguranță în trafic
• Executarea și respectarea standardelor companiei
• Respectați reglementările de conducere și trafic
• Respectarea perioadelor de lucru, de conducere și de odihnă
• Lucrări legate de utilizator și utilizarea corectă a sistemului EDP
• Acceptarea cererilor clientului și transmiterea către personalul biroului
• Comunicarea cu zonele și departamentele adiacente

Oferim:

  • Cazare asigurata, camera de 2 persoane, bucataria si baia la comun cu alte persoane.
  • Contract de munca semnat si declarat in Berlin/Germania, 40 ore de munca/saptamanal si concediu legal platit.
  • Posibilitatea efectuarii orelor suplimentare la majoritatea proiectelor.
  • Impozitele la stat plătite (social, pensie etc.)
  • Persoană de contact vorbitoare de limba romana.
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, cu un termen de probă de 6 luni
  • Valoarea concretă a salariului va fi stabilită de agentul responsabil în baza evaluării generale și a interviului cu dvs

Haake Textilpflege GmbH & Co. Wäscherei KG este o companie de servicii textile și de igienă active, de gestionare industrială, de succes din punct de vedere regional, cu sediul în Berlin.

Companii din zonele HoReCA, servicii de sănătate și curatare completa și soluții de produse pentru textile de toate tipurile - în special (lenjerii de pat și de baie, de îmbrăcăminte rezidențială, de muncă și de protecție, precum și articole pentru igiena generală).
Închirierea și reprocesarea profesională, precum și vânzarea de textile sunt în centrul serviciului textil.

Pentru a ne consolida și mai mult echipa de logistică, căutăm o colaborare de succes - la Berlin pentru o perioadă nelimitată de timp

Expirat
Șofer distributie Germania  -  Haake Textilpflege & Mietwäsche

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles