Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

ȘOFER DISTRIBUITOR

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Corect, serios, ordonat, harnic, conștiincios, capabil să muncească în echipă, disponibilitate pentru program prelungit și deplasări în țară, bune abilități de comunicare, rezistență la stres.
Permis de conducere categoria B, experiență minim 3 ani pe un post similar.
Domiciliu: Târgu Mureș, localități limitrofe;
Domiciliu: Otopeni, București, localități limitrofe.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
- Preluare documente (facturi, avize, contracte de distribuție, contracte de custodie, etc.), marfă și standuri, respectiv materiale de prezentare;
- Încărcare marfă, standuri în mașini;
- Transport marfă, standuri la sediul clienților;
- Recepția cantitativă și calitativă a mărfii și standurilor la client;
- Aranjarea mărfii pe stand (mercantizare);
- Montare, aranjare, demontare, curățare stand;
- Verificare stare stand și alte elemente de promovare aflate la client și raportarea eventualelor probleme;
- Înmânare documente către client (facturi, avize, contract de distribuție și contract de custodie, etc.) și preluare documente semnate (exemplar Euro Narcis);
- Predare documente semnate de client către operatori facturare;
- Predare standuri/elemente de stand reprezentând retururi către Responsabil standuri;
- Predare marfă reprezentând retur către magazie.
BENEFICII:
- pachet salarial motivant;
- telefon de serviciu;
- diurnă;
- decontare cazare;
- mediu de lucru plăcut;
- bonusuri în funcție de realizări.

SC EURO NARCIS SRL este o societate cu capital integral privat, înființată în anul 2002. Domeniul de activitatea al societății este importul și distribuția elementelor metalice pentru ansamblarea lemnului, feronerie pentru porţi şi garduri, şuruburi pentru lemn, console poliţă, funii-lanţuri şi elemente de fixare. Firma este reprezentant autorizat al unor producători germani de top recunoscuți pentru calitatea produselor şi are relaţii comerciale strânse şi cu alte firme producătoare din Europa.
Euro Narcis, cu o orientare continuă spre client şi dezvoltare, a reuşit să se impună pe piaţa românească având acum o poziţie stabilă cu un portofoliu de peste 800 de clienţi.

Expirat
ȘOFER DISTRIBUITOR  -  SC Euro Narcis SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles