Publicat 24 Sep 2020 | Reactualizat 22 Oct 2020 | Expiră 25 Oct 2020

Șef Tură Îmbuteliere

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agenția de recrutare Crosswork este în căutare de Șef Tură Îmbuteliere pentru clientul nostru, o fabrică din industria băuturilor, situată în orașul Craiova.

Candidatul ideal ar trebui să aibă:

• Experiență minimă de 2-3 ani într-un rol similar (ideal în FMCG);
• Experiență în gestionarea resurselor disponibile și a personalului din subordine;
• Studii medii sau superioare – tehnice sau tehnologice;
• Bune cunoştinţe de operare PC, planificare, organizare și comunicare;

Descrierea jobului

Ce vei face:

• Coordonarea și monitorizarea procesului de îmbuteliere la sticlă, butoi și PET;
• Asigurarea mentenanței mașinilor și echipamentelor din dotare;
• Asigurarea materialelor necesare, pentru realizarea programului de îmbuteliere pe tură;
• Verificarea respectării instrucțiunilor de lucru ale personalului pe care-l coordonează;
• Responsabil, împreună cu șeful de secție, de organizarea activității personalului din subordine;
• Desfășoară activitatea în așa fel încât să nu expună la pericol de accidentare sau îmbolnavire profesională atât propria persoană, cât și celelalte persoane participante la procesul de muncă;

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Expirat
Șef Tură Îmbuteliere  -  Crosswork

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles