Publicat 27 Nov 2019 | Reactualizat 25 Dec 2019 | Expiră 28 Dec 2019

ȘEF DE MAGAZIN (M/F) CU 40 DE ORE PE SĂPTĂMÂNĂ

1 post
Expirat
Înlocuitor pe perioada concediului pentru creșterea copilului cu o durată de cel puțin 2 ani -

Atribuții:

Conducerea magazinului cu asumarea întregii răspunderi, cu luarea în considerare a indicatorilor economici
Îmbunătățirea continuă a serviciilor pentru clienți, împreună cu echipa dv.
Asigurarea bunei funcționări la vânzări, la casă și în depozit
Implementarea conceptelor noastre de merchandising
Selectarea, conducerea și motivarea independentă a angajaților magazinului

Cerințe:

Studii comerciale și experiență managerială primară în sectorul retail
Entuziasm pentru gama noastră de articole, precum și plăcerea de a consilia și de a vinde marea noastră varietate de produse
Interes pentru tendințele din modă și un aspect modern, îngrijit
Autonomie și autogestionare în muncă
Plăcerea de a manageria o echipă, de la planificarea muncii la motivarea și calificarea angajaților
Cunoștințele de limba germană sunt obligatorii

Bijou Brigitte – înseamnă peste 50 de ani de pasiune pentru gablonzuri și accesorii de modă. Cu în jur de 1.100 filiale în peste 20 de țări, suntem lider de piață în Europa. Structura organizatorică plată și modul simplificat de luare a deciziilor oferă angajaților noștri posibilitatea de a convinge prin propriile idei și soluții creative. Astfel, împărtășim zilnic bucuria și entuziasmul pentru produsele noastre cu clienții noștri.

Doriți să fiți alături de noi în procesul nostru de extindere? Atunci aplicați chiar acum, menționând codul 2146. Precizați și data cea mai apropiată începând cu care sunteți disponibil(ă) pentru angajare.
Expirat
ȘEF DE MAGAZIN (M/F) CU 40 DE ORE PE SĂPTĂMÂNĂ  -  Bijou Brigitte S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles