Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Șef de Echipă pentru Construcții de Fațade (m/f/)

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană

Candidatul ideal

Profilul dv.:

  • Bune cunoștințe de limba germană și română, scris și vorbit;
  • Experință în construcțiile metalice și de fațade sau ca lăcătuș;
  • Mod de lucru autonom, personalitate consecventă și determinată;
  • Apt de a lucra la înălțime;
  • Capabil de a lucra pe baza planurilor CAD;
  • Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitățile dv.:

  • Montajul elementelor metalice;
  • Instalarea elementelor de fațadă;
  • Îndrumarea, supravegherea și controlul tuturor angajaților aflați în subordine;
  • Supravegherea construcției din punct de vedere calitativ și al termenelor în baza planurilor de construcție;
  • Coordonarea tuturor lucrărilor pe șantier.
Deoarece clienții noștri sunt prezenți pe plan international (Germania, Elveția, Luxemburg), punem accent pe disponibilitatea dvs. la deplasări.
Veți beneficia de un contract de muncă direct cu firma noastră. Pe lângă un loc de muncă cu atribuții diverse și o salarizare bazată pe performanță, vă punem la dispoziție cazare și posibilități de transport.

Sunteți interest/-ă? Ne bucurăm să primim aplicația dvs. în limba germană la adresa de mai jos:

AHS-Building GmbH
Hauptstraße 16
87784 Westerheim
Tel 0049 8336 459 060
Fax 0049 8336 459 06- 61
info@ahs-building.com

Firma AHS-Building GmbH este activă în domeniul construcțiilor de fațade și oferă servicii de proiectare, consultanță, construcții și montaj pentru un număr mare de clienți exigenți. O altă parte importantă a activității noastre o constituie serviciile de mentenanță și întreținere a fațadelor. Cu o echipă profesionistă asigurăm o execuție atentă și complexă a proiectelor noastre.

Pentru a ne întări echipa de succes din Bavaria, Germania, căutăm începând cu data de 01.09.2019:

Șef de Echipă pentru Construcții de Fațade (m/f/)  -  AHS- Building GmbH