Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Șef balastieră - Orlat

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare în domeniu
- Experiență în domeniu sau minim 1 an în construcții
- Bun organizator, coordonator și conducător, capabil să motiveze colectivul din subordine
- Dinamic și tenace în atingerea obiectivelor
- Disponibilitate pentru calificări și specializări
- Cunoștințe PC
- Bune abilități de comunicare
- Posesor permis de conducere categ. B

Descrierea jobului

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, mașină de serviciu, telefon
- Loc de muncă sigur într-o companie în continuă dezvoltare
- Posibilitate de dezvoltare a carierei

Firmă de construcții cu capital german, activă pe piața din România încă de la începutul anilor ’90. În prezent avem sucursale în Târgu Mureș, Sibiu, Iași și București. Domeniile noastre de activitate sunt construcțiile de drumuri, construcțiile la cheie, tehnologiile de mediu și exploatarea de materii prime.

CV-uri se pot trimite până la data de 28.02.2019 pe adresa de e-mail sibiu@geiger.ro, prin fax la nr. 0269-238556 sau depuneți CV-urile la biroul de resurse umane din Sibiu, str. Hegel nr.4. Informații suplimentare se obțin la numărul de telefon 0269-230824.

Expirat
Șef balastieră - Orlat  -  Geiger Transilvania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles