Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Șef Șantier

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este un inginer de construcții civile, o persoană independentă, cu capacitate bună de coordonare și comunicare, cu experiență de 3 - 5 ani în construcții, în execuție lucrări medii și mari. Coordonarea unor lucrări de restaurare în trecut - reprezintă avantaj.

Postul este pe durată nedeterminată cu angajare legală, lucrările companiei fiind localizate în Cluj-Napoca și împrejurimi, la momentul de față in portofoliul firmei fiind mai multe lucrări de restaurare.

Clientul nostru este o firmă de construcții fondată în 1994 în Cluj- Napoca, orientată spre a atinge standarde înalte în execuție, care oferă servicii complexe de antreprenoriat general, reabilitări construcții vechi și monumente, sisteme termoizolante, finisaje interioare și din 2003 comercializează și materiale de construcții.

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice absolvite, specializarea Construcții Civile, Industriale și Agricole
  • Experiență pe post asemănător minim 3-5 ani, coordonarea de echipă - reprezintă avantaj;
  • Cunoștințe avansate și aptitudini tehnice dovedite cu proiecte anterioare coordonate (proiect restaurare - avantaj);
  • Cunoașterea limbii maghiare - avantaj;
  • Cunoștințe PC-suita Ms Office, Ms Project;
  • Permis de conducere ctg. B;
  • Bune abilități și aptitudini legate de organizare, planificare, relaționare și comunicare eficientă;
  • Experiență în devize, intocmirea situatiilor de lucrari, monitorizarea măsurătorilor pe timpul execuției - avantaj;
  • Rezistență la stres, proactivitate, tenacitate și energie;
  • Disponibilitate la deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Organizarea șantierului;
  • Controlul și evidența bugetelor alocate pentru execuție, pregătire de rapoarte cu detalii financiare;
  • Planificarea, pregătirea și monitorizarea planurilor de execuție lucrări;
  • Coordonarea angajaților, subantreprenorilor, colaboratorilor;
  • Pregătirea si planificarea comenzilor de materiale;
  • Urmărirea costurilor pe perioada execuției;
  • Pregătirea rapoartelor periodice pentru management;
  • Administrarea documentației necesare și raportare conform cerințelor și procedurilor legale si interne;

Principalul domeniu de activitate al firmei Ergo Human Resources SRL este selecţia şi plasarea forţei de muncă.

Recrutăm personal în segmentul tehnic și logistic.

Testăm evaluăm candidații, îi evaluăm și recomandăm persoane competente care să obțină performanțe ridicate la locul de muncă.

Dorim să răspundem cu profesionalism chiar și la cele mai exigente cerințe.

Căutăm să păstrăm un spirit flexibil, inovator și adaptabil nevoilor mereu schimbătoare pe piața forței de muncă.

Pentru mai multe informații accesați: www.ergohr.eu

Expirat
Șef Șantier  -  Ergo Human Resources SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles