Publicat 04 Ian 2019 | Reactualizat 01 Feb 2019 | Expiră 04 Feb 2019

ŞEF MAGAZIN MOBIL - TOATE ORASELE

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SEF MAGAZIN

Daca esti:
-un comerciant innascut;
-un lider adevarat;
-un coleg inovativ, dinamic si integru;
-iti doresti sa faci parte dintr-o companie in continua expansiune.

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?

-administrezi magazinul ca pe propria afacere;
-iti atingi obiectivele propuse;
-asiguri ordinea in depozit si zona de receptie;-
-pui bazele unei echipe unite si iti dezvolti colegii din punct de vedere profesionali;
-te asiguri ca sunt respectate politicile comerciale ale companiei.

Descrierea companiei

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste BRANDUL NOSTRU.

Expirat

ŞEF MAGAZIN MOBIL - TOATE ORASELE  -  PROFI ROM FOOD SRL