Publicat 06 Aug 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 24 Aug 2019

Şef Formaţie Operativă de Lucru - 100542

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tău

Educaţie necesară: studii superioare tehnice;
Experienţă practică necesară: minim 3 ani în domeniul distribuţiei gazelor naturale şi experienţă în coordonare echipa;
Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: norme tehnice pentru proiectarea şi executarea sistemelor de alimentare cu gaze naturale;
Altele: ANRE minim gr. EGD, EGIU, permis de conducere categoria B, disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului.

Descrierea jobului

Ce vei face

Asigură managementul tuturor activităţilor care se desfăşoară la nivel de formație în scopul deservirii clienţilor companiei privind distribuţia de gaze naturale şi asigurarea siguranţei în exploatarea și mentenanță sistemelor de distribuţie gaze naturale;
Asigură managementul întregii activității desfășurate de echipele specializate pentru:

Executarea reparaţiilor defectelor de către echipele din cadrul FOL;
Punerea în funcţiune a conductelor de distribuție;
Completarea comenzilor de remediere defecte în SAP PM;

Răspunde de:

Colectarea datelor referitoare la consumul tehnologic, conform Metodologiei de calcul al consumului tehnologic din sistemele de distribuţie a gazelor naturale, pentru toate defectele cu scăpări de gaze, pentru umplerea obiectivelor sistemului de distribuţie, pentru creşterea presiunii în sistemele de distribuţie, pentru incidentele tehnice, din zona de responsabilitate;
Face propuneri pentru lucrările de înlocuire, modernizări de obiective/conducte în zona de responsabilitate;
Coordonarea activităţilor de planificare şi raportare specifice formaței și monitorizarea problemelor curente şi potenţiale ale clienţilor formației legate de sistemul de distribuţie gaze naturale;
Trasarea sarcinilor zilnice de serviciu pentru personalul din subordine, controlul personalului din subordine privind modul de realizare a sarcinilor zilnice, dotarea personalului din subordine cu materiale, scule, dispozitive şi echipament de protecţie şi lucru.

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Premiu de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Primă de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Şef Formaţie Operativă de Lucru - 100542  -  Delgaz Grid S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles