Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 05 Nov 2019 | Expiră 14 Nov 2019

Îngrijitori pentru persoane în vârstă Germania 1500EUR

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană

Candidatul ideal

Ca sa puteti incepe colaborarea cu noi pentru postul de ingrijitor seniori la domiciliu, trebuie sa indepliniti urmatoarele conditii:

- cunostinte minim comunicativ limba germana,
- cont deschis in euro
- referinte de la locurile de munca anterioare dar nu neaparat
- salariu poate ajunge si la suma de 1500 de euro net, in functie de limba germana vorbita de dvs
- salariul se stabileste in urma unui interviu, daca nivelul dvs de germana este inalt, asa va fi si salariul.

Descrierea jobului

Noi va oferim:

- un loc de munca stabil, asigurare medicala, taxe platite,
- in fiecare 20 a luni salariul va fi transferat in cont
- premii de sarbatori
- toti angajati nostri au dreptul la o pauza de 1-2 ore pe zi, sau o zi libera, dar acest lucru se discuta cu familia
- va rambursam costul transportului,mai exact maxim 200 de euro la sfarsit de turnus, turnusul este de minim 2 luni
- noi nu oferim transport, transportul este responsabilitatea dvs. Avand 1200 de angajati ne este greu sa va oferim la toti transport.
- aveti ajutorul nostru moral si legal 24H

Compania PRONOBEL este o companie POLONEZA cu sediul in Polonia, avem peste 20 de birouri deschise in Germania si sunt mereu in ajutorul dvs.

Îngrijitori pentru persoane în vârstă Germania 1500EUR  -  DE Pronobel sp.zo.o.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles