Publicat 10 Mai 2018 | Expiră 10 Iun 2018

ÎNGRIJITORI/ÎNGRIJITOARE PERSOANE ÎN VÂRSTĂ GERMANIA

100 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINȚELE NOASTRE:
Să ai experiența în îngrijirea persoanelor vârstnice și bolnave
Să fii o persoană:
- răbdătoare,
- empatică,
- comunicativă,
- implicată,
- corectă,
- cinstită

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE TALE
Îngrijirea persoanelor vârstnice și bolnave la domiciliu
Munci casnice precum: cumpărături, curățenie, pregătirea meselor
Îngrijirea de bază a persoanei vârstnice: toaletă, igienă corporală, baie
Asigurarea afmosferei plăcute și de bună dispoziție a persoanei bolnave

OFERIM
Salariu atractiv
Muncă legală
Oferte de muncă verificate
Cursul gratuit de limba germană online
Organizarea deplasării
Date flexibile de plecări
Acoperirea costurilor de deplasare
Cazare și masă
Sprijinul coordonatorilor noștri 24/24
Plata salariului la termen

A&J Partners - suntem o companie cu o poziție stabilă pe piață, cu experiența continuă din 2005!
Asigurăm transportul gratuit și o muncă legală cu detașare în Germania pentru Îngrijitoare și Îngrijitori de persoane vârstnice. Firma noastră nu percepe COMISIOANE sau alte TAXE ASCUNSE!

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

ÎNGRIJITORI/ÎNGRIJITOARE PERSOANE ÎN VÂRSTĂ GERMANIA  -  A&J PARTNERS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles