de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Îngrijitor (curățenie) pentru Constanța

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asigură curățenie și igienă cu rigurozitate.

Descrierea jobului

S.C. Mini Farm S.R.L. caută îngrijitori pentru farmaciile din orașul Constanța.

Suntem o companie ambițioasă, cu capital 100% românesc, adaptată nevoilor pieței si cu o dorință de dezvoltare foarte mare.

Mini-Farm este un lanț de farmacii cu urmatoarele atribute: profesionalism, calitate, experiență, amabilitate, adresabilitate, promptitudine și ambiție.

Obiectivele companiei vizează asigurarea satisfacției clienților săi și atragerea celui mai mare număr de clienți fideli prin:

Sfaturi și recomandări profesioniste
Personal specializat
Gamă variată de produse
Prețuri competitive
Oferte promoționale atractive
Servicii de calitate
Ambianță plăcută
Aspect modern
Program Non-Stop

Expirat
Îngrijitor (curățenie) pentru Constanța  -  Mini-Farm S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles