Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 26 Ian 2019 | Expiră 27 Ian 2019

ÎNDRUMĂTOR PENTRU COPII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem un ONG si desfasuram un proiect de nutritie pentru copii:

- prezență agreabilă
- bune abilități de comunicare
- răbdare
- voce blândă

Descrierea jobului

- prezentarea, în fața unor grupuri de copii de grădiniță și școală, a unor elemente de nutriție sănătoasă

Vă oferim:

- salariu atractiv
- se lucrează 4 zile/săptămână
- posibilitatea acumulării de experiență în lucrul cu copiii

Expirat
ÎNDRUMĂTOR PENTRU COPII  -  Asociatia pentru Responsabilitate Sociala PLAN B

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles