Gratis

Locuri de munca

afacere proprie

Descrierea companiei

CANDIDATUL IDEAL:

Ambitios, dinamic, responsabil, cu spirit de echipa, cu initiativa, organizat, cu abilitati de comunicare, dornic de a castiga nelimitat.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Oferim tuturor persoanelor, indiferent de varsta si categorie sociala, posibilitatea unui castig suplimentar.
Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut.
Vino alaturi de echipa AVON si iti vei putea indeplini visele.Ai doua modalitati la indemana: sa recomanzi produse si sa recomanzi reprezentanti.Poti fi chiar tu un adevarat lider!De ce să nu fii chiar tu? De ce nu astăzi!Astăzi este ziua unui început îndrăzneţ alături de AVON, the Company for Women.
Fii propriul tău şef! Iti oferim oportunitatea de a colabora cu noi.Tu trebuie doar sa strangi comenzi de la clientii tai (colegi de scoala, de serviciu, prieteni, rude, etc.) pe baza brosurii primite de la noi.

BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.
-cursuri de frumusete gratuite!
CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA)
Nivelul 1
Valoarea totala a comenzilor:
minim 120 lei Premii:

o masca exfolianta Planet SPA cu extract de ceai alb
o masca hidratanta Planet SPA pentru fata, cu extract de ulei de masline
2 Brosuri gratuite
1 livrare IEHD gratuita*

Nivelul 2

minim 160 lei Premii:

o crema Avon Solutions Moisture 24
un creion multifunctional Arabian Glow
1 set de 5 Beauty Guide - Ingrijirea tenului
1 set de 5 Beauty Guide - Machiaj

Nivelul 3

minim 200 lei Premii:

un parfum Little Black Dress - 30ml
un gel de dus Senses
1 set de 5 Beauty Guide – Wellness
1 set de 5 Beauty Guide – Parfumuri
discount de 40% la cumpararea a maxim 10 Brosuri

Nivelul 4

minim 250 lei Premii:

un ceas cu design special Hello Tomorrow
o mini agenda Hello Tomorrow

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Principiile noastre

Oferim clientilor produse de cea mai buna calitate, dublata de garantia satisfactiei.

Oferim clientilor servicii eficiente si prietenoase.
Recunoastem importanta angajatilor si a Reprezentantilor in realizarea obiectivelor companiei si in obtinerea succesului.

Impartasim cu cei din jur beneficiile prosperitatii si succesului.

Ne preocupa bunastarea societatii si mediul inconjurator. Compania Avon este activ si energic implicata in lupta impotriva cancerului la san. Avon a fost prima mare companie producatoare de cosmetice care a oprit definitiv testarea produselor pe animale. Toate ambalajele produselor noastre sunt confectionate din materiale reciclabile.

Mentinem si pretuim spiritul prietenos al companiei Avon.
Viziunea noastra
Sa fim compania care intelege si satisface cel mai bine nevoile femeilor de pretutindeni in ceea ce priveste produsele, serviciile si sentimentul implinirii personale.

Misiunea noastra
Liderul mondial în frumusete pentru clientii nostri Vom construi un portofoliu unic de branduri cosmetice si legate de frumusete, surclasandu-ne competitorii in ceea ce priveste calitatea, inovatia si valoarea, imbunatatindu-ne pentru a deveni compania catre care se vor indrepta cele mai multe femei din intreaga