Gestionar depozit - showroom IAȘI

Suntem mereu în căutarea unor profesionişti talentați cu experienţă în domeniu, care să fie parte activă în procesul de dezvoltare rapidă a companiei noastre.

Post: Gestionar depozit
Locaţia: Showrrom Telesystem IAȘI, Str. Bradului, nr. 5
Tip JOB: Full Time

Ai studii medii sau superioare și experienţă într-o poziţie similară în domeniul distribuției de echipamente IT&C, securitate, networking, etc, cunoștințe bune de operare PC și abilități de comunicare? Atunci te așteptăm să facem cunoștintă și să discutăm despre posibilități pe care ți le putem oferi pentru a avansa în carieră.

Calificări, competențe și abilități necesare
  • Experiență anterioară de lucru într-un depozit sau showroom (constituie avantaj);
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Abilități de organizare, comunicare și relaționare;
  • Studii medii absolvite (diplomă de bacalaureat);
  • Ordonat și atent la detalii;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Motivație, curiozitate, proactivitate.
Responsabilități
  • Recepție marfă și repartizare în zonele de depozitare conform procedurilor interne;
  • Participare activă la operațiunile de încărcare/descărcare;
  • Participare la inventarele organizate în cadrul depozitului;
  • Aprovizionare și aranjare produse la raft, etichetare și ambalare produse;
  • Pregătire produse conform comenzilor primite (picking);
  • Activități zilnice de întreținere și sarcini privind păstrarea și efectuarea curățeniei în depozit;
  • Operare in programul WMS prin PDA si PC.
Oportunităţi şi beneficii
  • Vei lucra în cadrul unei companii aflată în dezvoltare unde alături de o echipă cu experienţă vei interacționa cu partenerii noștri care activează într-un domeniu profesional bazat pe cele mai noi tehnologii la nivel global;
  • Salariu atractiv acordat în funcție de experiență si competențe;
  • Bonuri de masă în sistem card;
  • Prime de sărbători;
  • Acces constant la informații noi, traininguri si workshop-uri de specialitate;
  • Posibilitate de avansare;
  • Liber in weekend și în toate zilele declarate în mod oficial libere.
  • Locație de muncă aflată în oraș, aproape de orice mijloc de transport în comun și magazine;

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

linkedin linkedin f.png