SC ARTEHNIS SRL

check_circle Companie verificată

Despre

Departament:FINANCIAR - CONTABIL

Orașul: Iași

Posturidisponibile: 1

Nivel carieră: experiență minim un an pentru evidență financiar-contabilă

LimbiStrăine: cel puțin o limbă străină

Permisconducere: cat. B

CANDIDATUL IDEAL:

-Aptitudini de comunicare si seriozitate față de companie și în relațiile cu clienții;

- Înțelegerea obligativității de a cunoaște și a prezenta conducerii periodic noutățile din legislația financiar contabilă în vigoare;

- Cunoștințe solide de contabilitate;

- Capacitate organizatorică foarte bună cu propria activitate, dar și cu cei din jur;

-  Adaptabilitate și promptitudine;

- Cunoștințe operare PC (pachetul Office, internet, softuri specializate pentru evidența contabilă etc. ).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Înregistrarea tuturor operațiunilor financiar contabile în timp optim până la nivel de balanță și bilanț;

- Gestionare eficientă a timpului de lucru;

- Realizarea și trimiterea rapoartelor și analizelor specific către conducerea societății;

- Desfășurarea de activități legate de următoarele departamente: Resurse Umane, Contractare/Ofertare, Juridic, Administrativ, Public Relations (PR);

Beneficii:
- Mediu de lucru plăcut și dinamic;

- Stabilitate pe termen mediu și lung;

- Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist, alături de un colectiv tânăr și perseverent;

- Cadru potrivit pentru dezvoltarea și promovarea profesională;

- Contract de muncă ferm, nivelul salarizării fiind stabilit la interviul pentru angajare.

CV-urile se trimit la adresa de e-mail: easternpublishing@gmail.com; însoțite de foaia matricolă.

Joburi

Mulțumim pentru vizită!

În acest moment nu avem anunțuri active pe acest site. Dacă ți-ar plăcea să lucrezi la noi în companie, adaugă-ne la favorite folosind butonul în formă de inimă de mai sus, iar noi te vom anunța când vom publica un job nou!

Contact

Aleea CASTANILOR 12 încăperile C2 şi C3 Iaşi, Iasi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles