Gratis

Locuri de munca

S.C Flory ProdArt

Descrierea companiei
Descrierea firmei:

Longevitatea companiei si cresterea constanta timp de 5 decenii sunt dovada ca societatea se bazeaza pe o activitate de afaceri.Proiectele de lunga durata,cu o privire indreptata spre o viitoare crestere,coreleaza toate deciziile SOCIETATII.INTR-O ZI VOI FI PROPRIUL MEU SEF!INTR-O ZI VOI MUNCI DE ACASA SI VOI AVEA UN ORAR FLEXIBIL!INTR-O ZI VOI AVEA O VACANTA EXTRAORDINARA!INTR-O ZI VOI CONDUCE MASINA VISURILOR MELE!

Descrierea postului:

Cu o investitie de 500 lei,puteti incepe o activitate proprie din care puteti castiga cat de mult doriti.Compania va pune la dispozitie produse de cea mai inalta calitate,un sistem care functioneaza de 50 ani in toata lumea si va asigura suportul necesar ca sa va dezvoltati activitatea proprie.Ca distribuitor in compania noastra "acea zi" incepe astazi.Esti propriul tau sef-activitatea iti apartine.Tu esti cel care decide cate ore vrei sa muncestisi cu cat vrei sa fii platit.Unii dintre distribuitori construiesc activitati mici dar solide,care le permit cateva cheltuieli suplimentare cum ar fi o frumoasa vacanta si o mai buna educatie pentru copii lor.Altii fac o activitate cu norma intreaga si in consecinta beneficiaza de castiguri mult mai mari.Nu veti fi singuri niciodata pe drumul spre succes.Fiti pregatiti "acea zi"e ACUM!
www.nutritie-celulara.ro

Cerinte:

Persoane dinamice care doresc sa aiba propria activitate .Lucrul cel mai important,in aceasta activitate,nu exista limite pentru atingerea propriilor obiectve.Va puteti construi activitatea pe masura ambitiilor individuale,a talentului si a energieie de care dispuneti

Oferta (bonusuri, beneficii):

Incepeti o afacere de succes cu o investitie de 500 lei si puteti castiga pana la 1000 Euro pe luna in timpul liber.

Interviu Online - 2 intrebari