Locuri de munca

partener avon

Descrierea companiei
CANDIDATUL IDEAL:

Înscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care îsi doresc obtinerea unui venit într-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente,salariate sau simple cliente care comandati in mod curent de peste 100 lei dintr-o brosura, colaborarea cu Avon vă va aduce doar avantaje, fără să vă ceară mult timp sau efort.

Vizitati si www.avonro.cabanova.ro pentru detalii.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

ATRIBUTII:
-formarea unui cerc de clienti între persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate în maxim 2 zile si vor primi gratuit, personal sau prin postă, pachetul de înscriere AVON, continând brosuri si materiale explicative.
Vei fi detinator de card ( unicul card parfumat de pe piata ) care iti va aduce numeroase beneficii atat la cumparaturile AVON, cat si la alte cumparaturi si va functiona ca si o ASIGURARE MEDICALA ;
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou în fiecare lună;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vânzări.
CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA)

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

PARTENER AVON ROMANIA