Gratis

Locuri de munca

MTC IMOBILIAR CONSTRUCT

Descrierea companiei
Broker imobiliar
Cerinte:

- Experienta in domeniul imobiliar
- Cunostinte operare PC
- Cunoastere limbi straine: engleza
- Abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere
- Organizare, seriozitate, responsabilitate, loialitate, autocontrol
- Persoana dinamica, sociabila, motivata, punctuala, capacitate de a lucra in echipa

RESPONSABILITATI:

- Crearea si intretinerea relatiilor cu clientii
- Crearea si devoltarea portofoliului de clienti
- Depistarea noilor oferte imobiliare in vederea completarii bazei de date existente
- Analizarea pietei imobiliare pentru identificarea oportunitatilor investitionale
- Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii dosarului fiecarei oferte

-Verificarea documentelor si actelor de proprietate
- Planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite

OFERTA:

- Cariera in domeniul imobiliar
- Mediu de lucru dinamic si competitiv
- Conditii de lucru foarte de bune
- Echipa tanara, motivata, profesionista
- Salarizare atractiva (comision+masina+telefon)

CV la fax: +40 31 4123 854 sau e-mail: office@mtc-group.ro